Новини
Слідкуйте за найактуальнішими криптотрендами у статтях від наших експертів.


Amazon робить велику ставку на BETA: чому аналітики прогнозують зростання на 50%
Finviz·2026/02/13 18:59
Чому акції Immunic злітають у п’ятницю?
Finviz·2026/02/13 18:59


NANO Nuclear Energy: коротке стискання чи швидкий крах попереду
Finviz·2026/02/13 18:44

Оцінки прибутку для Auna S.A. (AUNA) зростають: чи настав час купувати?
Finviz·2026/02/13 18:23
Нікуди тікати (облігації — єдиний притулок)
101 finance·2026/02/13 18:19

Чи перевершить American Eagle (AEO) очікування у своєму наступному звіті про прибутки?
Finviz·2026/02/13 18:14

Marriott (MAR) підвищено до "Купувати": ось чому
Finviz·2026/02/13 18:07
Вісник
16:47
Інфляція в Ірані у червні зросла на 88,6% у річному вираженніGolden Ten Data, 28 червня — За даними іноземних ЗМІ, які 27 числа наводили офіційні дані Ірану, через воєнні дії на Близькому Сході інфляція в Ірані у червні зросла до 88,6% у річному вимірі.
16:19
Цього року приплив у ETF, що котируються у США, вже перевищив 1 трильйон доларів, і, ймовірно, досягне 2 трильйонів доларів протягом року, встановивши історичний максимум.BlockBeats повідомляє, що 28 червня The Kobeissi Letter написав, що Сполучені Штати переживають небачений раніше бум ETF. Дані свідчать, що з 2026 року ETF, які торгуються на американському ринку, вже залучили понад 1 трильйон доларів, і якщо збережеться нинішній темп, до кінця року цей показник може перевищити 2 трильйони доларів, встановивши історичний максимум. Якщо загальний річний приплив до ETF перевищить 2 трильйони доларів, це означатиме четверте поспіль зростання річного притоку коштів до ETF, що на 33% більше рекорду, встановленого у 2025 році, тобто приблизно на 500 мільярдів доларів більше. Тим часом, від початку цього року вже вийшло 700 ETF, що також може встановити новий річний рекорд. Лише у червні було лістинговано 186 ETF — це рекордна кількість випусків за один місяць. Індустрія ETF розширюється рекордними темпами.
15:46
У суботу речниця уряду Ірану Фатеме Мухаджерані заявила, що Іран і Оман розпочнуть переговори щодо розробки рамкової угоди про майбутнє управління Ормузькою протокою та забезпечення судноплавних послуг.Мухаджерані заявив, що Іран координує відповідні питання з сусідніми країнами. Раніше американські чиновники висловлювали позицію, що Тегеран не має права стягувати плату за прохід кораблів через цей стратегічний водний шлях.
У тренді
БільшеЦього року приплив у ETF, що котируються у США, вже перевищив 1 трильйон доларів, і, ймовірно, досягне 2 трильйонів доларів протягом року, встановивши історичний максимум.
У суботу речниця уряду Ірану Фатеме Мухаджерані заявила, що Іран і Оман розпочнуть переговори щодо розробки рамкової угоди про майбутнє управління Ормузькою протокою та забезпечення судноплавних послуг.
Новини