Новини
Слідкуйте за найактуальнішими криптотрендами у статтях від наших експертів.

Максим Сахаров з WeFi про відповідність, с тейблкоїни та чому дистрибуція переможе у наступному криптовалютному циклі
BlockchainReporter·2026/02/20 07:21

Прогноз ціни Enso 2026-2030: чи зможе ENSO зрости з $2 до $35?
CoinEdition·2026/02/20 07:15

BitMine Тома Лі подвоює ставки на Ethereum, коли ринки стають червоними – деталі
AMBCrypto·2026/02/20 07:05
Canton Network посилює інституційну безпеку, оскільки Ledger приєднується як супервалідатор
BlockchainReporter·2026/02/20 07:01


Все про скидання деривативів Ethereum, оскільки резерви бірж досягли мінімуму за декілька років
AMBCrypto·2026/02/20 06:36

Золото знижується на тлі зміцнення долара США; увага переключається на майбутній звіт з інфляції
101 finance·2026/02/20 06:14
Французький банківський гігант Société Générale запускає євро-стейблкоїн у мережі XRPL
CoinEdition·2026/02/20 06:07
Вісник
00:30
Акції Kioxia зросли на 15%格隆汇 25 червня — Акції Kioxia зросли на 15%, раніше одна біржа оприлюднила фінансовий звіт за третій квартал (березень–травень), дохід зріс більш ніж у чотири рази, що значно перевищило очікування ринку.
00:28
trade.xyz запустив ф'ючерсні контракти біржі Японії на акції сховищаBlockBeats повідомляє, що 25 червня, згідно з офіційною інформацією, trade.xyz оголосила про запуск контрактної торгівлі акціями японської компанії KIOXIA на зберігання, з максимальною підтримкою кредитного плеча до 10 разів. KIOXIA відстежує вартість однієї звичайної акції, що торгується на одній з бірж Токійської фондової біржі. Механізм конвертації ціни переводить ціну акції з японських єн у долари США за чинним обмінним курсом долар/єна. KIOXIA виробляє NAND флеш-пам’ять та твердотільні накопичувачі для дата-центрів, споживчої електроніки, мобільних пристроїв і корпоративного зберігання даних.
00:25
Попит на дата-центри подвоїть споживання електроенергії в Австралії до 2050 рокуЗа даними Golden Ten Data від 25 червня, згідно з новітньою дорожньою картою операторів електромереж, у наступні 25 років попит на електроенергію з боку центрів обробки даних значно зросте, і до 2050 року споживання електроенергії в основній мережі Австралії майже подвоїться. Австралійський оператор енергетичного ринку у своєму дворічному інтегрованому системному плані зазначає, що до 2050 року центри обробки даних становитимуть близько 10% базового попиту на електроенергію національного електричного ринку — це вчетверо більше поточної частки. У звіті підтверджується, що найдешевший сценарій передбачає енергосистему на основі відновлюваних джерел енергії, з'єднаних через мережу передачі та розподілу, із додатковими потужностями для зберігання енергії та використанням природного газу. Міністр з питань клімату та енергетики Кріс Боуен зазначив: «Наш план полягає у забезпеченні дешевшої та чистішої енергії, використовуючи наші власні сонячні та вітрові ресурси для захисту нашої електромережі від глобальних коливань».
Новини