Новини
Слідкуйте за найактуальнішими криптотрендами у статтях від наших експертів.

Основний розробник Bitcoin розповів про майбутнє BTC: «Ми повинні діяти негайно»
BitcoinSistemi·2026/02/20 17:44


Інфраструктурний ралі штучного інтелекту Nebius повертається — і цифри пояснюють чому
Finviz·2026/02/20 17:36

Чому акції DNOW (DNOW) сьогодні стрімко падають
Finviz·2026/02/20 17:36

Чому акції F&G Annuities & Life (FG) сьогодні падають
Finviz·2026/02/20 17:36
ZeroLend, Parsec стали останніми жертвами потрясінь на крипторинку після 10 жовтня
CoinEdition·2026/02/20 17:34

OP впав на 25% після того, як Base відмовилася від OP Stack
CoinEdition·2026/02/20 17:34

Чому акції Grand Canyon Education (LOPE) зростають сьогодні
Finviz·2026/02/20 17:32
Аналітики знижують рейтинг Similarweb після слабких продажів і прогнозу
Finviz·2026/02/20 17:27

Акції Enbridge зросли на 22,9% за рік: чи варто купувати цю акцію зараз, чи краще зачекати?
Finviz·2026/02/20 17:26
Вісник
19:44
Міністр енергетики США попереджає ЄС: регулювання метану принесе Європейському союзу «непотрібні страждання»```htmlGolden Ten Data, 25 червня — Міністр енергетики США Лайт попередив ЄС, що якщо Європейський Союз відмовиться пом’якшити регуляторні вимоги щодо метану (потужного парникового газу), постачання американського природного газу "буде спрямоване в інші регіони". "Якщо не провести реальну реформу цього регламенту, це завдасть Європі серйозної шкоди, і це абсолютно непотрібно", – заявив Лайт. "Це не питання ескалації ситуації. Наша енергія завжди буде кудись спрямовуватись, просто вона піде в інше місце." Раніше єврокомісар з енергетики Дан Йоргенсен пообіцяв протистояти тиску з боку США та інших експортерів LNG, наполягаючи на зміні регламенту, який спрямований на стримування викидів метану. Американська сторона вже попередила ЄС, що складність регламенту і ризики потенційних штрафів можуть поставити під загрозу торгівлю. Міністри енергетики країн ЄС мають зібратися цього п’ятниці в Люксембурзі, щоб обговорити цей регламент.```
19:14
Qualcomm анонсує третє покоління AI-чіпу, запуск запланований на 2027 рік25 червня керівник напрямку дата-центрів Qualcomm оголосив, що третє покоління AI-чіпа планується випустити у 2027 році, CPU для дата-центру — у середині 2028 року, а друге покоління HBC-чіпа очікується у 2028 році. Microsoft буде впроваджувати високопродуктивні обчислювальні чіпи Qualcomm у свої дата-центри Azure. META планує використовувати CPU C1000 у своїх дата-центрах. Qualcomm зазначила, що сегмент дата-центрів очікується принести мільярди доходів у фіскальному 2027 році.
19:12
Міжнародні ціни на нафту закрилися на найнижчому рівні з кінця лютого.Близькосхідні ф'ючерси на нафту Abu Dhabi Murban знизилися на 3,43%, склавши 67,24 долара США за барель. Ф'ючерси на природний газ NYMEX з поставкою у липні закрилися на рівні 3,2210 долара США за мільйон британських теплових одиниць. Ф'ючерси NYMEX на бензин з поставкою у липні закрилися на рівні 2,8818 долара США за галон, а ф'ючерси NYMEX на дизельне паливо з поставкою у липні склали 3,1762 долара США за галон.
Новини